Město Mnichov

Výstaviště Mnichov

Mnichovské výstaviště je jedno z největších, nejmodernějších a nejnavštěvovanějších na světě.
Mnichovské výstaviště bylo otevřeno v roce 1998 a se svou kapacitou výstavní plochy
(200 000 m2 kryté plochy v pavilonech + 280 000 m2 venkovní výstavní plochy) se řadí mezi největší a nejmodernější výstaviště na světě. Z logistického hlediska vystavovatelů a návštěvníků nemá na světě konkurenci, je snadno dostupné z dálnice s kapacitou 15 000 parkovacích míst.
Příjezd na výstaviště autem (GPS):
zeměpisná délka: 11.695547, zeměpisná šířka: 48.134962 Messe München/ICM: Eingang West, Am Messesee, 81829 München
Příjezd na výstaviště letadlem:
Využijte Shuttle Bus z letiště s odjezdem od Terminálu 1, sektor A a Z a Terminálu 2. Jezdí v 30 minutových intervalech.
Město Mnichov

Mnichov je jednou z nejnavštěvovanějších světových metropolí, využijte svoji pracovní cestu a poznejte město s kouzelnou atmosférou a krásným prostředím.
Mnichov nabízí na malém prostoru jedinečkou koncentraci muzeí, galerií a sbírek. V kulturním prostoru Mnichova se nachází např. Stará a Nová Pinakotéka, Pinakotéka moderny. Dalším lákadlem pro kulturní nadšence jsou četná divadla, většina z nich stojí za návštěvu již jen pro jejich architekturu.
Mnichov má co nabídnout i po západu slunce. Od tradičních bavorských hospod, přes klasické, po moderní a trendové podniky. Je jedno jestli půjde o restauraci, pivní zahrádku anebo hudební klub – všude se dobře pobavíte. Nezapomeňte na Oktoberfest vždy na konci září a začátku října!
Turistika a kultura Gastronomie Počasí
mnichov1
mnichov2

Využijte náš cestovní servis!

Pro více informací o nabídce ubytování, zájezdech a doprovodných cestovních službách volejte nebo pište:

+420 545 176 158

E-mail: info(zavináč)expocs.cz
Top