Nezávazná poptávka ubytování

Nezávazná poptávka ubytování

Využijte naše služby, garantujeme Vám kvalitu odpovídající ceně ubytování, najdeme Vám ubytování v blízkosti výstaviště anebo v centru města, podle Vámi zadaných kriterií.
Máme dlouholetou praxi a zkušenosti se zajištěním ubytování v různých veletržních městech. Zašlete nám vyplněný poptávkový formulář a naše pracovnice Vám v co nejkratší době předloží konkrétní cenovou nabídku dle Vašich požadavků. Teprve po písemném odsouhlasení nabídky zašleme zálohovou fakturu, po jejímž uhrazení obdržíte voucher na hotel/pension s popisem, adresou a mapou. Na místě již nic neplatíte!
Kontaktní údaje
0
STORNO A PLATEBNÍ PODMÍNKY

Poptávka ubytování je nezávazná. V námi zaslané nabídce budete upozorněni na storno podmínky příslušného ubytovacího zařízení, které Vám zašleme na základě Vaší poptávky.

Potvrzením naší nabídky z Vaší strany se jedná již o závaznou rezervaci ubytování, na kterou se vztahují následující storno a platební podmínky:

Zálohová faktura za ubytování je hrazena ve výši 100% se splatností uvedenou na faktuře.

V případě stornování pobytu:
Pokud klient zruší pobyt

  • 180 – 120 dnů před příjezdem – storno je zdarma. Tato podmínka se nevztahuje na ubytovací zařízení, která v okamžiku závazné rezervace požadují 100% storno poplatek v případě zrušení pobytu. Pokud by se o takové ubytovací zařízení jednalo, budete na tuto skutečnost výslovně upozorněni v námi zaslané nabídce ubytování.
  • Méně než 120 dní před nástupem na ubytování uhradí klient storno poplatek, vyplývající ze storno podmínek příslušného ubytovacího zařízení. Tyto storno podmínky budou součástí námi zaslané nabídky ubytování. Klient uhradí agentuře v každém případě její manipulační poplatek.

Využijte náš cestovní servis!

Pro více informací o nabídce ubytování, zájezdech a doprovodných cestovních službách volejte nebo pište:

+420 545 176 160

E-mail: konecna@expocs.cz
Top